Evergreen (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: days
he: ימים

en: second
he: שניה

en: minute
he: דקה

en: day
he: יום

en: hour
he: שעה

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
