Evergreen (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: ID
hi: आईडी

en: days
hi: दिन

en: second
hi: सेकंड

en: seconds
hi: क्षण

en: minute
hi: मिनट

en: day
hi: दिन

en: hour
hi: घंटा

en: Entity
hi: इकाई

en: Changed
hi: बदल गया

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
