Evergreen (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: ID
is: Kenni

en: Default status
is: Sjálfgefin staða

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: seconds
is: sekúndur

en: day
is: dagur

en: hour
is: ár
