Evergreen (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: day
oc: jorn

en: hour
oc: ora

en: Entity
oc: Entitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
