Evergreen (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: second
pl: drugie

en: seconds
pl: sekundy

en: minute
pl: minuta

en: minutes
pl: minuty

en: day
pl: dzień

en: hour
pl: godzina

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Content expiration time
pl: Czas wygaśnięcia treści

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji
