Evergreen (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: ID
sr: ИД

en: seconds
sr: секунди

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
