Evergreen (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: ID
az: İD

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
