Evergreen (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: day
be: дзень

en: hour
be: гадзіна

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
