Evergreen (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
