Evergreen (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Default status
da: Standardstatus

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: second
da: sekund

en: seconds
da: sekunder

en: minute
da: minut

en: minutes
da: minutter

en: day
da: dag

en: hour
da: time

en: Changed
da: Ændret

en: Entity type
da: Entity-type
