Evergreen (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: second
el: δευτερόλεπτο

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: day
el: ημέρα

en: hour
el: ώρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
