Evergreen (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: days
id: hari

en: second
id: detik

en: minute
id: menit

en: day
id: hari

en: hour
id: jam

en: Entity
id: Entitas

en: Changed
id: Berubah

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
