Evergreen (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: hours
ja: 時間

en: days
ja: 日

en: second
ja: 2番目

en: seconds
ja: 秒

en: minute
ja: 分

en: minutes
ja: 分

en: day
ja: 日

en: hour
ja: 時間

en: Entity
ja: エンティティ

en: Changed
ja: 変更済

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
