Evergreen (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: second
kn: ಎರಡನೆಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: day
kn: ದಿನ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
