Evergreen (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: day
lt: diena

en: hour
lt: valanda

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
