Evergreen (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: day
my: နေ့

en: hour
my: နာရီ
