Evergreen (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: second
nn: sekund

en: seconds
nn: sekundar

en: minute
nn: minutt

en: minutes
nn: minutt

en: day
nn: dag

en: hour
nn: time
