Evergreen (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Default status
ru: Состояние по умолчанию

en: hours
ru: часов

en: days
ru: дней

en: Expiry
ru: Окончание срока

en: second
ru: второе

en: seconds
ru: секунд

en: minute
ru: минута

en: minutes
ru: минут

en: day
ru: день

en: hour
ru: час

en: Entity
ru: Сущность

en: Changed
ru: Изменение

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
