Evergreen (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: second
sk: druhé

en: seconds
sk: sekundy

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
