Evergreen (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: second
sv: andra

en: seconds
sv: sekunder

en: minute
sv: minut

en: minutes
sv: minuter

en: day
sv: dag

en: hour
sv: timme

en: Entity
sv: Objekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
