Evergreen (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: days
te: రోజులు

en: second
te: క్షణం

en: minute
te: నిమిషం

en: day
te: రోజు

en: hour
te: గంట
