Evergreen (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Default status
tr: Varsayılan durum

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: second
tr: ikinci

en: seconds
tr: saniye

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakika

en: day
tr: gün

en: hour
tr: saat

en: Entity
tr: Nesne

en: Changed
tr: Değişti

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
