Evergreen (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Default status
uk: Статус за замовчуванням

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Expiry
uk: Закінчується

en: second
uk: друге

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: day
uk: день

en: hour
uk: година

en: Entity
uk: Сутність

en: Changed
uk: Змінено

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
