Evergreen Node (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: edit
bn: সম্পাদন
