Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
