Evergreen Node (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: edit
nl: bewerken

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: @entity types
nl: @entity-typen
