Evergreen Node (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Page
pa: ਸਫਾ
