Evergreen Node (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: edit
cy: golygu

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
