Evergreen Node (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: edit
fa: ویرایش

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Expiration status
fa: وضعیت انقضا

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
