Evergreen Node (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
