Evergreen Node (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: edit
it: modifica

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale

en: @entity types
it: Tipi di @entity
