Evergreen Node (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Page
kk: Бет
