Evergreen Node (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
