Evergreen Node (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
