Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: edit
ru: изменить

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: @entity types
ru: типы @entity
