EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Created
lv: Izveidots

en: Answer
lv: Atbilde

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Published
lv: Publicēts

en: N/A
lv: N/P

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: By
lv: Autors

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Changed
lv: Labots

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: All content
lv: Viss saturs
