EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (34 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
