EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (245 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Age
hu: Kor

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: unpublished
hu: rejtett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Blank
hu: Üres

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: n/a
hu: n. a.

en: Created
hu: Létrehozva

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: All
hu: Mind

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Up
hu: Fel

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Widget
hu: Felületi elem

en: System
hu: Rendszer

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: By
hu: Beküldő:

en: Table
hu: Táblázat

en: Forum
hu: Fórum

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Class
hu: Osztály

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Level
hu: Szint

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Source
hu: Forrás

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Choice
hu: Lehetőség

en: Video
hu: Videó

en: Installed
hu: Telepített

en: Scope
hu: Hatókör

en: Changed
hu: Módosítva

en: Purple
hu: Bíbor

en: Document
hu: Dokumentum

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Grid
hu: Rács

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Buy now
hu: Vásárlás most

en: Skin
hu: Smink

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Headline
hu: Címsor

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Notification
hu: Értesítés

en: original
hu: eredeti

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Difficulty
hu: Nehézség

en: Video file
hu: Videófájl

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Quiz Results
hu: Kvíz eredmények

en: Quiz
hu: Kvíz

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Last checked: @time ago
hu: Utolsó ellenőrzés ideje: @time

en: Last checked: never
hu: Utolsó ellenőrzés: még nem volt

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Sort descending
hu: Csökkenő rendezés

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés

en: Quiz Result
hu: Kvíz eredmény

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Machine name:
hu: Programok által olvasható név:

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Full comment
hu: Teljes hozzászólás

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Asc
hu: Növ

en: Display | Displays
hu[0]: Megjelenítés
hu[1]: Megjelenítések

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer second
hu: Második lábléc

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Correct?
hu: Helyes?

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Inline Entity Form
hu: Beágyazott entitás űrlap

en: Footer fourth
hu: Negyedik lábléc

en: Toolbar configuration
hu: Eszköztár beállítása

en: Available buttons
hu: Rendelkezésre álló gombok

en: Active toolbar
hu: Aktív eszköztár

en: no version
hu: nincs változat

en: Missing translations for:
hu: Hiányzó fordítások ehhez:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
hu[0]: Hiányzó fordítások 1 projekthez
hu[1]: Hiányzó fordítások @count projekthez

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
hu: A gombok az <em>Aktív eszköztár</em> területére húzva engedélyezhetők és az <em>Elérhető gombok</em> területre húzva tilthatók le. Ez a művelet egérrel és a billentyűzet gombjaival is elvégezhető. Az eszköztárcsoportok nevei azért vannak feltüntetve, hogy segítsék a képernyőolvasót használókat. Az üres eszköztár csoportok mentés után törlődni fognak.

en: Button divider
hu: Elválasztó

en: CKEditor toolbar and button configuration.
hu: CKEditor eszköztár és gomb beállítások.

en: Updates for: @module_list
hu: @module_list frissítései

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: (upscaling allowed)
hu: (felnagyítás engedélyezett)

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Footer fifth
hu: Ötödik lábléc

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Installation tasks
hu: Telepítési feladatok

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: width @data.width
hu: @data.width szélesség

en: height @data.height
hu: @data.height magasság

en: Delete media
hu: Média törlése

en: Media name
hu: Média neve

en: Save media
hu: Média mentése

en: Publish media
hu: Média közzététele

en: Unpublish media
hu: Média elrejtése

en: random between -@degrees° and @degrees°
hu: véletlenszerű -@degrees° és @degrees° fok között

en: Find and manage media.
hu: Média keresés és kezelés.

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről

en: Applied coupons
hu: Alkalmazott kuponok

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Name (A-Z)
hu: Név (A-Z)

en: Name (Z-A)
hu: Név (Z-A)

en: Create new media
hu: Új média létrehozása

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

en: Edit {{ name }}
hu: {{ name }} szerkesztése

en: Widget (table)
hu: Felületi elem (táblázat)

en: Media Library thumbnail (220×220)
hu: Médiakönyvtár bélyegkép (220×220)

en: Delete {{ name }}
hu: {{ name }} törlése

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.

en: The Zoom API webhook post could not be verified.
hu: A Zoom API webhurokjára való adatküldés nem ellenőrizhető.
