EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Name
ja: 名前

en: Answer
ja: 回答

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Published
ja: 掲載

en: Owner
ja: 所有者

en: All content
ja: すべてのコンテンツ
