EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Answer
mn: Хариулт

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга
