EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Created
sv: Skapad

en: Answer
sv: Svar

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Published
sv: Publicerad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Owner
sv: Ägare

en: By
sv: Av

en: Class
sv: Klass

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Changed
sv: Ändrad

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: No link
sv: Ingen länk

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: All content
sv: Allt innehåll

en: Link label to the referenced entity
sv: Länketikett till det refererade objektet

en: Link to the referenced entity
sv: Länk för det refererade objektet

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu
