eWAY Commerce2 (2.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Production
it: Produzione

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
