eWAY Commerce2 (3.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Production
cs: Výroba

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
