eWAY Commerce2 (3.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: API Key
lt: API raktas

en: Production
lt: Produkcija

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
