eWAY Commerce2 (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Production
lv: Darba

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
