eWAY Commerce2 (3.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Production
nl: Productie

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Api key
nl: Api-sleutel

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden
