eWAY Commerce2 (3.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: API Key
pl: Klucz API

en: Production
pl: Produkcja

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności
