eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Region
ast: Rexón

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: N/A
ast: N/D

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Online
ast: En llinia

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
