eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: China
az: Çin

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Index
az: İndeks
