eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Online
be: Анляйн

en: China
be: Кітай

en: United States
be: ЗША

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Index
be: Каталог
